Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S5510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung Wave S8500 to model z 2010 roku wyposażony w wykonany w technologii Super AMOLED wyświetlacz o przekątnej 3.3. Zainstalowana w nim aplikacja Social Hub pozwala połączyć kontakty z telefonu z tymi z konta Gmail i profilami na portalach społecznościowych. Najważniejszą z cech tego modelu jest intuicyjny interfejs - TouchWiz 3.0, który bardzo ułatwia pracę z telefonem. Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje multimedialne S8500 firma Samsung wyposażyła go w procesor o taktowaniu 1GHz, który z całą pewnością spełnia swoją rolę.

Technologia Super AMOLED gwarantuje jeszcze lepsze, niż w przypadku poprzednika parametry związane z jasnością i przejrzystością ekranu, ponadto wyświetlacz jest bardziej czuły na dotyk i pobiera mniej energii, której potrzeba sporo zważywszy na wszystkie funkcje, w które został wyposażony Wave: dyktafon, tryb głośnomówiący, MMS, szablony sms, EDGE, klient poczty, gry i aplikacje java, slot na karty pamięci microSD ~32GB , wbudowana pamięć 2GB/8GB, wbudowana kamera 5.0 MPx., LED, AutoFocus, video HD (720p), nagrywanie i odtwarzanie video (MPEG4, H.263, H.264, WMV, DivX, XviD), radio, odtwarzacz MP3 SoundAlive, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, TouchWiz 3.0, WWW Dolfin Browser 2.0 / zoom (do x10), A-GPS, Push-email (ActiveSync)/E-mail/MMS/SMS, Bluetooth 3.0, USB 2.0 (Full -Speed), 3.5mm miniJack, Wi-Fi 802.11 b/g/n, CPU: 1GHz, OS: Samsung bada, bateria Li-Ion, 1,500 mAh, profile.

Dzięki tym wszystkim funkcjom Samsung S8500 Wave stał się potężnym narzędziem multimedialnym, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.