Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S5230 Avila

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 400 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nieliczne modele Samsunga mogą się pochwalić tak ponadprzeciętną popularnością i uznaniem, jak Samsung S5230 Avila. Może o tym świadczyć liczba sprzedanych egzemplarzy modelu Samsung S5230 Avila na całym świecie. Telefon Samsung S5230 Avila to tani telefon z dotykowym wyświetlaczem i ogromem dodatkowych funkcji, które zadowolą nawet wymagających użytkowników. Opis umiejętności telefonu Samsung S5230 Avila pomoże podjąć decyzję wszystkim niezdecydowanym.

Telefon Samsung S5230 Avila wyposażono w duży, kolorowy, 3- calowy wyświetlacz o rozdzielczości 400 x 240 pikseli wyświetlający 256 tysięcy kolorów. Na wyświetlaczu takiej jakości wszelkie multimedia prezentują się naprawde imponująco. Poza tym, ciekawe gry na Samsunga S5230 Avila umilą wiele chwil użytkownikowi urządzenia. Ponadto takie dodatki jak tapety czy motywy na Samsunga S5230 Avila uprzyjemnią korzystanie z telefonu. Wyświetlacz tej wielkości oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby mieć cały czas pod ręką kalendarz, odtwarzacz mp3 i listę zadań do wykonania jednocześnie. Dla większej wygody Avila posiada trzy pulpity, do których przechodzimy za jednym przesunięciem palca. Ponadto na każdym z trzech pulpitów można umieścić osobne widgety.

Bardzo kompaktowa sylwetka telefonu Samsung S5230 Avila (11,9mm grubości), kryje w sobie multimedia, które zamienią obsługę urządzenia w jeszcze większą przyjemność. Dla miłośników muzyki świetną wiadomością jest fakt, że Samsung S5230 Avila posiada bardzo dobrej jakości odtwarzacz muzyczny wyposażony w technologię DNSe, która zapewnia podwyższoną jakość brzmienia. Całości dopełniają świetnej jakości polifoniczne dzwonki na Samsunga S5230 Avila. Jeśli w radiu lub w pobliżu zaintryguje nas jakaś muzyka, rozpoznanie jej ułatwi funkcja rozpoznawania muzyki, która podpowie wykonawcę i tytuł piosenki. Ciekawe chwile zatrzyma 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją wykrywania uśmiechu i nagrywania wideo. Wbudowaną pamięć o pojemności 100 MB można rozszerzyć za pomocą karty microSD do pojemności 8GB.

Opinie o telefonie Samsung S5230 Avila są w większości pozytywne, choć zdarzają się głosy krytyki. Cena nowego telefonu Samsung S5230 Avila to kwota około 350-400 złotych. Za tę cenę otrzymamy pozbawiony blokady simlock telefon Samsung S5230 Avila.