Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S5200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung GT-S5200 to telefon rozsuwany o stylowym wyglądzie wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w 2009 roku. Posiada on aparat z matrycą 3,2 Mpix z funkcją auto focus i diodą Power LED. Jeśli to nie wystarczy, by przekonać o jego funkcjonalności można dodać funkcje detekcji twarzy i uśmiechu oraz robienie zdjęć seryjnych i panoramicznych.

Wysoką jakość i czyste brzmienie dźwięku gwarantuje system DNSe, a jeśli chcemy dowiedzieć się jaki jest tytuł piosenki, która właśnie leci w radiu lub na imprezie pomoże nam w tym funkcja rozpoznawania muzyki. S5200 wyposażony został w znane z innych modeli Samsunga funkcje Fake Call oraz Bluetooth Chat. Gdy zgubimy S5200 lub zostanie on skradziony, w zlokalizowaniu pomoże funkcja Mobile Tracker.

Inne funkcje, w które został wyposażony ten model to: dyktafon, tryb głośnomówiący, MMS, szablony sms, transmisja danych, gprs, EDGE, klient poczty, słownik T9, gry i aplikacje java, slot na karty pamięci microSD, wbudowana pamięć 45MB, wbudowana kamera 3,2MPix., Autofocus, Power LED, Face Detection, Smile Detection, video (H.263+ AMR, MPEG4), jpeg, agif, wbmp, png, radio RDS, odtwarzacz MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA , Music Player, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, Mobile Tracker. Warto również wspomnieć, iż posiada on baterię litowo-jonową o pojemności 800 mAh, która pozwala na 3 godziny rozmów i 300 godzin pracy w trybie spoczynku.