Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S5150 Diva

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung S5150 znany również pod nazwą Diva to urządzenie wyprodukowane z myślą o użytkowniczkach płci pięknej wprowadzone do sprzedaży w 2009 roku. Jest to model rozkładany cechujący się wyszukanym, designerskim wyglądem w połączeniu z bogactwem ciekawych i jakże potrzebnych funkcji.

Clamshell ten jest stosunkowo niewielki, mierzy bowiem 47 mm szerokości, 94 mm długości oraz 17 mm grubości przy wadze 82 gram, nie ma więc problemu z zabraniem go wszędzie gdzie tylko chcemy mając do dyspozycji tylko niewielką kieszeń lub torebkę. Ekran jest bardzo wyraźny, obsługuje 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli, co w zupełności wystarcza do swobodnego poruszania się do menu i przeglądania zawartości telefonu. Producent wyposażył go w podstawowe funkcje, które znane są już doskonale większości użytkowników rozwiązań firmy Samsung. Obsługa xHTML, Wap 2.0, GPRS i EDGE klasy 12, Bluetooth 2.1 EDR, A2DP, USB, radio z RDS, odtwarzacz multimedialny to tylko niektóre z nich. Funkcjami, o których nie sposób nie wspomnieć są wysyłanie alarmowej wiadomości (SOS Message) pozwalające na powiadomienie bliskiej osoby o sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu, czy fake call, dzięki któremu unikniemy niezręcznej rozmowy.

Ponadto ciekawym dodatkiem jest aparat fotograficzny umożliwiający korekcje niedoskonałości cery na zdjęciach (funkcja Beauty Effect) oraz filtr artystyczny Lomo Effect emulujący efekty uzyskane aparatem typu lomo.