Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S500i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Monofinczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

S500i to model delikatny i stylowo wyglądający model telefonu firmy Samsung z klapką wprowadzony do sprzedaży z końcem 2005 roku. Mimo dość długiego czasu, jaki upłynął od pojawienia się tego modelu na rynku można powiedzieć, że wciąż spełnia on standardy i z całą pewnością znajdzie nie jednego amatora wśród mniej wymagających użytkowników rozwiązań mobilnych.

Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego niewielki rozmiar, dzięki któremu bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce, czy kieszenie płaszcza. Jego wymiary to: 91 mm (wysokość), 47 mm (szerokość), 23 mm (grubość) przy dość niewielkiej wadze 98 gram. Jest to model spełniający standardy Triband. Znaczy to, że osbługuje trzy najbardziej popularne częstotliwości GSM (900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz). Dzięki temu użytkownicy w każdym miejscu świata mogą nieprzerwanie korzystać z dobrodziejstw technologicznych (dzwonić, wysyłać wiadomości, czy korzystać z sieci internet).

Pojemność baterii będącej w zestawie z () została bardzo dobrze wyważona. Pozwala ona na korzystanie z wszystkich funkcji bez obawy, że telefon się rozładuje. Według wskazań producenta dostępnych w instrukcji wystarcza ona na 190 godzin w trybie czuwania i 3 godziny aktywnego korzystania. Dla użytkowników, którzy nie wymagają od telefonu wiele i nie mają potrzeby korzystania z najnowszych rozwiązań jest to idealny wybór ze względu na prostotę obsługi oraz przystępną cenę.