Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-S500 to telefon z klapką, który na rynek sprzedaży bezpośredniej trafił w roku 2003. Ten stosunkowo niewielki model ma wymiary 80 x 43 x 22 mm i waży zaledwie 80 gram, dzięki czemu bez problemu zmieści się w kieszeni i nie zajmie dużo miejsca w torebce. Posiada kolorowy wykonany w technologii TFT, który obsługuje 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Szybkie pobieranie danych z internetu za jego pomocą możliwe jest dzięki obsłudze GPRS Class 10, jest również możliwość wysyłania wiadomości multimedialnych EMS. Pojemna książka adresowa pozwala na zapisanie do 500 numerów telefonów i 200 wiadomości SMS.

Wszystkie funkcje i możliwości, w które wyposażony został S500 to: szablony SMS, EMS, słownik T9, wgrywanie melodyjek i logo, wysyłanie danych i faksów, łącze IrDA, GPRS: downlink 53.6 kbits, uplink 26.8 kbits, 3 gry: GO!HAmster, Honey Ball, Bowling, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, profile, dzwonki polifoniczne. Funkcje te sprawiły, że model ten był bardzo konkurencyjny w czasach, w których pojawił się na rynku. Obecnie nie robią specjalnie wrażenia, ale zapewne wielu mniej wymagającym użytkownikom wystarczą w zupełności.

Niewątpliwą zaletą w obecnych czasach jest jego bardzo niska cena oraz bateria wykonana w technologii litowo jonowej o pojemności 800 mAh pozwalająca 3 godziny rozmów i 250 godzin w trybie gotowości.