Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S3650 Corby

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Wszystkie modele Samsunga z serii Corby oferują bardzo przyjemny, młodzieżowy design oraz ciekawe funkcje, które z pewnością przydadzą się każdemu kto oczekuje od telefonu nie tylko funkcji komunikacyjnych, ale i rozrywkowych. Opis telefonu Samsung S3650 Corby powinien zainteresować przede wszystkim młodszych użytkowników, którzy chcą telefonu z mnóstwem funkcji multimedialnych.

Samsung S3650 Corby już na pierwszy rzut oka pokazuje, że nie jest typowo biznesowym, nudnym telefonem. Samsung Corby wręcz tryska kolorami: pomarańczowy, żółty, różowy, biały albo… dla młodych biznesmenów - klasyczna czerń. Dotykowy Samsung S3650 Corby wyposażono w 2,8-calowy ekran QVGA o rozdzielczości 320 na 240 pikseli, umożliwiający oglądanie filmów wideo on-line. Ponadto dobrej jakości ekran sprawia, że gry na Samsunga S3650 Corby wyglądają bardzo ciekawie. Cztery zakresy pracy i obsługa sieci EDGE pozwalają użytkownikom Samsunga S3650 Corby na kontakt ze światem bez względu na to, gdzie się znajdują. Jeśli komuś znudzą się standardowe tapety i dodatki, nowe animacje, motywy na Samsunga S3650 Corby są dostępne w sieci i w każdej chwili mogą znaleźć się w pamięci telefonu.

Telefon Samsung S3650 Corby oferuje mnóstwo możliwości komunikacji, miedzy innymi bezpośredni dostęp do portali społecznościowych. Użytkownicy mogą aktualizować swój status i przeglądać statusy znajomych na portalach Facebook, MySpace i Twitter dzięki prostej funkcji wysyłania wiadomości Pop-up SNS (Social Networking Service, Serwisy społecznościowe). Samsung S3650 Corby wyposażony jest interfejs użytkownika Touchwiz w wersji 2.0 i system potwierdzania dotyku krótką wibracją, dzięki czemu obsługa telefonu jest przyjemnie prosta i intuicyjna.

Samsung S3650 Corby to również liczne funkcje multimedialne. Odtwarzacz MP3 powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających, a polifoniczne dzwonki na Samsunga S3650 Corby z pewnością uzupełnią dźwiękowe doznania. Wiele multimedialnych funkcji oraz niebanalny wygląd sprawia, że opinie o telefonie Samsung S3650 Corby są bardzo pozytywne.

Cene telefonu Samsung S3650 Corby nie powinna przekroczyć 400 złotych. Za tę cenę otrzymujemy fabrycznie nowy telefon Samsung S3650 Corby bez blokady simlock.