Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S3500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung S3500 jest połączeniem stylowego wyglądu zamkniętego w metalicznej obudowie z szerokim wachlarzem funkcji. W wyniku tego połączenia powstało urządzenie multimedialne wyposażone w ciekawe dodatki i duży wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala. Telefon posiada prosty w obsłudze odtwarzacz MP3, radio FM z funkcją RDS i możliwością nagrywania do formatu MP3. Nagrania można zapisać w pamięci wbudowanej 43MB lub na karcie microSD, dzięki której ich ilość można znacznie powiększyć. Aparat z matrycą 2 megapikseli sprawia, że łatwe i przyjemne staje się robienie zdjęć, jak również nagrywanie filmów w rozdzielczości QVGA.

S3500 umożliwia komunikację z innymi użytkownikami mobilnych rozwiązań za pośrednictwem Bluetooth Chat - programu do darmowej wymiany rozmów tekstowych pomiędzy telefonami połączonymi przez Bluetooth. Dzięki niemu nie ma konieczności wydawania pieniędzy na smsy, co jest niewątpliwie zaletą. Istnieje również możliwość dostosowania pulpitu telefonu do własnych potrzeb. Do tego celu służą gotowe motywy i aplikacje (widgety), w które producent wyposażył telefon, można również użyć własnoręcznie zrobionych zdjęć.

S3500 posiada również autorskie funkcje firmy Samsung, czyli Mobile Tracker oraz funkcję wiadomości alarmowych. Mobile Tracker ułatwia zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego telefonu, natomiast dzięki wiadomościom alarmowym telefon sam wyśle wiadomość SMS do ustalonego wcześniej odbiorcy w przypadku wykrycia podejrzanych działań. Model ten jest bardzo funkcjonalny i pełen innowacji technologicznych, przez co opinie na jego temat są głównie pozytywne.