Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S3310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

S3310 to telefon, którego nazwę można pomylić z jednym z modeli Nokii. Jednak już na pierwszy rzut oka widać, że jest to Samsung. Klasyczna, stylowa obudowa srebrnego koloru, duży, wyraźny kolorowy wyświetlacz, miękka i solidna klawiatura to tylko niektóre atuty tego modelu.

Dokładne wymiary S3310 prezentują się następująco: 109,9 mm (wysokość) x 46 mm (szerokość) x 10,9 mm (grubość), waga 77 gram. Model ten został wyposażony w wyświetlacz typu TFT o przekątnej 2,1 cala, który obsługuje aż 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. W wyposażeniu jest również aparat cyfrowy z matrycą 2 megapikseli. Umożliwia on robienie zdjęć w rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli. Do dyspozycji użytkowników jest 15 megabajtów pamięci, które bez problemu zaspokoją potrzeby mało wymagających użytkowników. Jeśli jednak telefon wykorzystywany ma być do dużej ilości nagrań wideo, zdjęć lub zastąpić przenośny odtwarzacz audio konieczne będzie wyposażenie go w kartę pamięci microSD (Transflash).

Można oczywiście przesłać zdjęcia na inne urządzenie przenośne za pośrednictwem Blueetooth 2.0 lub zgrać na dysk komputera za pośrednictwem kabla USB, ale na dłuższa metę jest to rozwiązanie niepraktyczne. Bateria o pojemności 880 mAh zgodnie z informacjami dostępnymi w instrukcji wystarcza na 3,5 godziny ciągłych rozmów i czynnego użytkowania oraz 250 godzin w trybie oczekiwania.