Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S3100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung S3100 to telefon rozsuwany o klasycznym, smukłym wyglądzie łączący w sobie bogatą paletę kolorów z licznymi funkcjami multimedialnymi. Do sprzedaży trafił w sierpniu 2009 i od samego początku zbierał pochlebne opinie użytkowników.

Jest to model typu Quadband. W praktyce oznacza to, że nie musimy martwić się, że nasz telefon przestanie działać na zagranicznym wyjeździe służbowym, czy nawet podczas podróży dookoła świata. Obsługiwane cztery najpopularniejsze pasma częstotliwości GSM (GSM 850, GSM 900, GSM 1800 i GSM 1900 MHz) gwarantują nieprzerwane i bezawaryjne działanie. Wymiary tego modelu nie są ani wygórowane, ani zaniżone, pewnie leży on w dłoni i nie odczuwa się wrażenia, że zaraz może z niej wypaść. Jest on wysoki na 95 mm, szeroki na 47 mm, mierzy 14,9 mm grubości i waży 99,2 grama.

Wyposażony został w wyraźny ekran TFT o przekątnej 2,1 cala, który umożliwia wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Ponadto w wyposażeniu znalazł się aparat cyfrowy z matrycą 1,3 megapiksela, która umożliwia uchwycenie chwil, do których chcemy wrócić w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli. Pamięć tego modelu to 15 MB, co powinno wystarczyć na niewielką ilość zdjęć i plików muzycznych, jeśli natomiast zapragniemy rozszerzyć jej rozmiar możemy dokupić kartę microSD i cieszyć się praktycznie nieograniczoną przestrzenią.