Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S3030 Tobi

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung S3030 Tobi to model, który pierwszy raz pojawił się na rynku w roku 2008 skierowany głównie do najmłodszych użytkowników. Jest to urządzenie rozsuwane (slide) dostępne w sześciu kolorach (różowym, błękitnym, zielonym, pomarańczowym, granatowym i srebrzystym), które, wg producenta najlepiej nadają się dla młodych użytkowników i niewątpliwie przypadną im do gustu. Żeby na samym starcie zabawy z telefonem urozmaicić młodym użytkownikom ten proces firma Samsung wyposażyła go w trzy fabryczne motywy tematyczne: Monster theme, Snowman theme i Ocean World - każdy z tych motywów ma własną animowaną postać. Tobi jest stosunkowo niewielki (wymiary (94,7 x 45,4 x 17,5 mm) i lekki (waży zaledwie 85 gram), co niewątpliwie jest udogodnieniem.

Mimo niewielkich rozmiarów posiada stosunkowo duży wyświetlacz o rozmiarach 176 x 220 pikseli obsługujący 65 tysięcy kolorów. Na tymże wyświetlaczu bardzo wyraźnie wyglądają zrobione wbudowanym aparatem z matrycą 1.3 Megapiksela zdjęcia. Poza funkcjami związanymi z wrażeniami wizualnymi dostępne są również funkcje dźwiękowe. Do dyspozycji użytkowników jest odtwarzacz MP3, a jeśli wbudowane 15MB pamięci nie wystarczy na ulubione utwory mogą oni z łatwością rozszerzyć pojemność telefonu za pomocą gniazda kart MicroSD do aż 16 GB. Najważniejszą funkcją z punktu widzenia rodziców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoich pociech jest funkcja SOS umożliwiająca szybki kontakt w sytuacjach awaryjnych.