Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung S300 model wprowadzony do sprzedaży w 2003 roku, który należy do najlżejszych i najmniejszych modeli na rynku. Jego wymiary, 80 x 40 x 20 milimetrów i waga 70 gram sprawiają, iż telefon ten zyskał przychylność użytkowników ceniących sobie wygodę. Właśnie Ci użytkownicy wyrazili o tym modelu bardzo pozytywne opinie. S300 wyposażony został w dwa kolorowe wyświetlacze. Jeden zewnętrzny wyświetlający najważniejsze informacje, jak nieodebrane połączenia, wiadomości, czy poziom naładowania baterii oraz drugi, wewnętrzny wyświetlacz, znacznie bardziej funkcjonalny wykonany w technologii TFT i obsługujący 65 tysięcy kolorów przy rozdzielczości 128 na 128 pikseli.

Motywy i aplikacje wyglądają na nim wręcz widowiskowo. Programy o których mowa, czyli między innymi: kalendarz, kalkulator, organizer mogą być wzbogacone o nowe dzięki obsłudze technologii Java 2 ME. Aby zainstalować dodatki wystarczy pobrać je z Internetu. Umożliwia to wsparcie standardu GPRS o prędkości 53.6 kbps downlink, 13.4 kbps uplink. Można również wgrywać aplikacje z innych urządzeń mobilnych przez port podczerwieni (IrDA).

S300 to rozmiarowo niewielki, ale wielce funkcjonalny telefon, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych i wymagających użytkowników. Jego książka adresowa mieści 500 kontaktów, obsługuje on dzwonki polifoniczne, a bateria litowo-jonowa o pojemności 800 mAh, w którą został wyposażony pozwala na 5 godzin rozmów bez przerwy lub 140 godzin w trybie gotowości.