Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 144
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-S200 pojawił się w sprzedaży w 2002 roku. Jest to stylowy i elegancki telefon z klapką posiadający ciekawe funkcje i dodatki. Mała waga (76 gram) i stosunkowo niewielki rozmiar (85 na 43 na 23 milimetry) sprawiają, że bez problemu mieści się nawet w niewielkiej kieszeni, czy torebce. Obsługuje on wszystkie trzy zakresy częstotliwości sieci GSM (900, 1800, 1900), co zapewnia ciągłość połączeń bez względu na położenie geograficzne użytkownika.

Posiada on wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze funkcje, w które mógł być wyposażony telefon wprowadzony w czasach, w których trafił na rynek. Umożliwia wysyłanie danych i faksów, zapewnia łączność przy pomocy technologii IrDA. Motywy i aplikacje, w które wyposażony został S200 bardzo dobrze prezentują się na kolorowym, obsługującym 65 tysięcy kolorów wyświetlaczu o rozdzielczości 128 na 144 pikseli. Mowa tutaj między innymi o organizerze, kalendarzu, kalkulatorze, czy budziku. Aplikacje podstawowe nie zamykają jednak możliwości, jakie ma ten model.

Można je rozszerzyć wgrywając dodatkowe dzięki obsłudze technologii Java 2 ME. Uczynić to można albo poprzez wspomnianą wcześniej podczerwień lub pobrać z Internetu dzięki obsłudze GPRS. Pozytywnie na opinie wpływa pojemna bateria wykonana w technologii litowo-jonowej, dzięki której model ten może działać w trybie gotowości 275 godzin i umożliwia prowadzenie ciągłych rozmów przez aż 3 godziny.