Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

SGH-S100 to telefon wyprodukowany przez firmę Samsung w 2002 roku, który od wprowadzenia do sprzedaży uzyskuje pozytywne opinie użytkowników rozwiązań mobilnych. Jest to model z klapką (typu clamshell) o rozmiarach 47 x 89 x 23 ważący 92 gram wyposażony w kolorowy wyświetlacz. Wyświetlacz ten jest bardzo wyraźny, pracuje w rozdzielczości 128 x 160 pikseli, co w zupełności wystarcza do przeglądania nawet bardzo rozbudowanych stron WAP. Model ten wyposażony został w ciekawe dodatki podnoszące funkcjonalność. Jednym z nich jest obsługa technologii Java 2 Micro Edition.

Dzięki niej wzrasta funkcjonalność tego modelu. Wynika to z faktu, iż w sieci Internet dostępna jest nieskończona liczba aplikacji opartych na tej technologii, która ciągle rośnie. Motywy kolorystyczne, w które producent wyposażył S100 prezentują się bardzo ciekawie, a użytkownicy lubiący ciągłe zmiany mają możliwość wgrania dodatkowych ściągniętych z sieci Internet lub przesłanych z innych urządzeń mobilnych za pośrednictwem łączności IrDA.

Inne funkcje, w które został wyposażony ten model to: wysyłanie danych i faksów, organizer, kalendarz, budzik, kalkulator oraz gry, których ilość jak już wspomniałem można do woli zwiększać wgrywając nowe. Bateria w S100 wykonana została w technologii litowo-jonowej, ma pojemność 720 mAh, co według wskazań producenta dostępnych w instrukcji wystarcza na 4 godziny ciągłych rozmów i 100 godzin w trybie gotowości.