Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung R210s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH-R210s to telefon bardzo podobny do modelu SGH-R200s. Od poprzednika nie różni go praktycznie nic poza odkrytą klawiaturą. Model ten od wprowadzenia na rynek w roku 2001 zbiera pozytywne opinie użytkowników rozwiązań mobilnych. R200s występuje w trzech wariantach kolorystycznych: szarym, czarnym oraz niebieskim. Każda z tych wersji poza kolorem głównym posiada srebrne dodatki wykończeniowe, które delikatnie podkreślają podświetlany niebieskim kolorem, cechujący się doskonałą widocznością wyświetlacz. Rozmiar tego modelu (110 x 46 x 23 milimetry) i niewielka waga (95 gram) w połączeniu z funkcjami, w które został on wyposażony tworzą idealnie zrównoważone urządzenie.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość personalizacji związanej z diodą LED. Dzięki niej można bez konieczności patrzenia na ekran dowiedzieć się, czy dzwoni ktoś, kogo znamy, czy jest to obcy numer. Można ustawić 5 różnych kolorów dla 5 grup użytkowników. Motywy dla tego modelu nie są dostępne, ale nie jest to nic dziwnego, gdyż aż takie możliwości personalizacji pojawiły się w rozwiązaniach mobilnych w latach późniejszych niż 2001. Jedyne, w co można ingerować to melodyjki dzwonków oraz logo, co z pewnością wystarczy mniej wymagającym użytkownikom.

Istnieje możliwość tworzenia profili, co jest wygodne,  jeśli telefonu używa więcej, niż jedna osoba. Aplikacje, w które wyposażony został R210s to podstawowe, znane już z innych produktów firmy Samsung rozwiązania: organizer, kalendarz, kalkulator oraz budzik. Model ten wykorzystuje baterię litowo-jonową, która pozwala na 5 godzin rozmów i 150 godzin w trybie czuwania.