Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung Q200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung SGH-Q200 to stosunkowo niewielki i przyjemny dla oka model wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w 2001 roku. Już od pierwszego dnia na rynku cieszył się on ogromną popularnością, a użytkownicy wyrażali na jego temat pozytywne opinie. Dlaczego? Dlatego, iż jest to kolejny telefon z klapką, który wychodząc na przeciw wymaganiom użytkowników łączy w sobie klasę i elegancję z szerokim wachlarzem funkcji.

Waży on zaledwie 99 gram i ma wymiary 85 x 47 x 21, co sprawia, iż bez najmniejszego problemu zmieści się w kieszeni, czy w torebce. Posiada stosunkowo duży, jak na swoje rozmiary wyświetlacz obsługujący rozdzielczość 128 x 128 pikseli, który w zupełności wystarcza do swobodnego korzystania z wszystkich funkcji tego modelu. Kolejną zaletą są dodatki, w które firma Samsung wyposażyła tenże telefon. Obsługa GPRS pozwala pobierać dane z prędkością 53,6 i wysyłać z prędkość 13 ,4 kilobitów na sekundę. Ponadto istnieje możliwość wybierania numerów przy pomocy głosu, co czyni ten model jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Motywy nie są dostępne dla tego modelu, ale aplikacje, w które został wyposażony rekompensują tą niedogodność. Są to między innymi budzik, kalendarz, kalkulator organizer oraz 7 gier dla lubiących rozrywkę. Wykonana w technologii litowo-jonowej bateria o pojemności 900 mAh pozwala na przeprowadzenie 8 godzin rozmów oraz użytkowanie w trybie gotowości do 180 godzin.