Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P960

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung SGH-P960 jest stylowym i praktycznym telefonem komórkowym wspierającym GSM/HSDPA, który poza ciekawym wyglądem niesie ze sobą liczne innowacje i dodatki. Obsługuje on oba europejskie standardy cyfrowej telewizji mobilnej: DVB-CBMS oraz OMA-BCAST. Model ten wyposażony został w przycisk, który umożliwia uruchomienie funkcji związanych z telewizją przy pomocy jednego kliknięcia (bez konieczności rozsuwania). Przycisk ten znajduje się w dostępnym miejscu po zewnętrznej stronie telefonu.  

Ciekawym dodatkiem jest funkcja PIP (ang. Picture in Picture), dzięki której możliwe jest równoczesne oglądanie dwóch kanałów telewizyjnych. Kolejna ciekawa funkcja nazwana time-shifting pozwala na zachowanie ciągłości w odtwarzaniu telewizji w przypadku przerwania przykładowo przez jakiegoś rozmówcę. Po zakończonej rozmowie użytkownik ma możliwość rozpoczęcia oglądania programu dokładnie od tego momentu, w którym skończył. Ponadto nie zabrało funkcji EPG, która pozwala sprawdzić program telewizyjny dla każdego z kanałów bez konieczności sięgania po gazetę.

Zarówno telewizja, jak i motywy oraz aplikacje bardzo dobrze wyglądają na ekranie, w który wyposażony został SGH-P960.  Jest to wyświetlacz o przekątnej 2,6 cala wspierający rozdzielczość QVGA, czyli  240 x 320 pikseli z możliwością wyświetlania 256 tysięcy kolorów. P960 został również wyposażony w cyfrowy aparat z matrycą 3,15 megapikseli i funkcją lampy błyskowej, dzięki któremu można robić zdjęcia w rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli i nagrywać filmy.