Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P920

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

P920 to kolejny rozkładany model Samsunga wyprodukowany w 2006 roku (konkretnie w drugim kwartale) cechujący się nietuzinkową konstrukcją i wygodą użytkowania. Zewnętrzna część obudowy jest srebrna, z czarnymi dodatkami, a po podniesieniu klapki telefonu oczom użytkownika ukazuje się klawiatura podzielona na 2 części. Górna część zawiera klawisze funkcyjne, służące do szybkiego odbierania, przerywania i odrzucania połączeń oraz uaktywniania skrótów i funkcji menu. W dolnej natomiast części znajdują się klawisze numeryczne służące w głównej mierze do wstukiwania numerów oraz pisania wiadomości.

Jak większość dostepnych na współczesnym rynku urządzeń mobilnych, również i ten obsługuje wszystkie liczące się standardy technologii GSM. Mowa tutaj o trzech głównych częstotliwościach (Triband), czyli 900 Mhz, 1800 Mhz i 1900 MHz, które gwarantują, że nasz telefon będzie działał bez zakłóceń bez względu na to w jakiej części globu się znajdujemy. Ponadto P920 wspiera szybkie przesyłanie danych UMTS, dzięki czemu bardziej wymagający użytkownicy nie będą musieli długo czekać na pobranie, czy wysłanie danych.

Lista funkcji, w które wyposażony został ten model jest długa, niektóre z nich to: polifonia, mp3, SMS, MMS, email, słownik T9, Java MIDP 2.0, odbiornik DVB-H TV, usługi EPG. Pamięc telefonu jest dość pojemna, pozwala na zapamiętanie 1000 rekordów w książce adresowej, 30 ostatnio wybranych numerów, 30 odebranych oraz 30 nieodebranych połączeń.