Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P910

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung SGH-P910 to kolejny model oferującym zgodność ze standardem T-DMB (Terrestrial Digital Media Broadcasting) po P900. Model ten dodatkowo został wyposażony w procesor graficzny firmy NVIDIA. Wyglądem nieco przypomina poprzednika i również posiada szereg funkcji multimedialnych pozytywnie wpływających na opinie. Urządzenie podobnie jak swój poprzednik pozwala na odbieranie programów radiowych i telewizyjnych, które dzięki wsparciu technologii NVIDIA wyglądają znacznie lepiej, niż w poprzednim modelu.

P910 posiada identyczny, wykonany w technologii TFT, pracujący w rozdzielczości 320 na 240 pikseli ekran wyświetlający 262 tysięcy kolorów. W modelu tym również występuje łączność Bluetooth oraz port USB usprawniający zadania związane z przesyłaniem danych pomiędzy innymi telefonami, czy komputerami osobistymi. Zaletą jest wyposażenie procesora NVIDIA, który podnosi jakość sygnałów telewizyjnych oraz zapewnia mniejsze zużycie baterii. Model ten wyposażony jest w ciekawe motywy i aplikacje, dzięki którym jest on bardziej użyteczny, niż swój poprzednik.

Programy, które są dostępne to  między innymi klient poczty, przeglądarka internetowa, kalkulator, organizer. Są one znane wszystkim użytkownikom telefonów komórkowych, stąd nie mogło ich zabraknąć w tym modelu. Dodatki, w które został wyposażony P910 nie pozwalają nie zauważyć, iż głównym celem firmy Samsung jest ciągły rozwój i zaskakiwanie użytkowników nowymi funkcjami. Jest to bardzo konkurencyjna marka, która zdobyła już zaufanie wielu użytkowników telefonów komórkowych.