Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P900

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Samsung SGH-P900 jest pierwszym w europie modelem oferującym zgodność ze standardem T-DMB (Terrestrial Digital Media Broadcasting). Wygląd tego telefonu odchodzi od standardu telefonów z klapką, a szereg funkcji multimedialnych, w które został on wyposażony pozytywnie wpływa na opinie. Urządzenie to pozwala na odbieranie zarówno programów radiowych, jak i telewizyjnych, można przy jego pomocy robić zdjęcia i używać jako odtwarzacza MP3. Posiada on również ciekawe dodatki. Jednym z nich jest umiejscowiony poziomo ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który idealnie nadaje się do oglądania transmisji telewizyjnych.

Zdjęcia wykonane aparatem o matrycy 2 megapikseli bardzo ładnie i wyraźnie prezentują się na nim, gdyż wykonany został w technologii TFT, pracuje w rozdzielczości 240 na 320 pikseli i wyświetla 262 tysięcy kolorów. Umożliwia on wyświetlanie transmisji z prędkością 30 klatek na sekundę, co w zupełności wystarcza do oglądania transmisji tv. Standard Bluetooth oraz port USB sprawia, iż nie ma problemu z wymianą danych pomiędzy P900, a komputerem osobistym, czy innymi urządzeniami mobilnymi. Ciekawą zaletą jest możliwość udostępnienia sygnału telewizyjnego innym urządzeniom przenośnym.

Model ten wyposażony jest w ciekawe motywy i aplikacje, które znacznie poszerzają funkcjonalność tego urządzenia multimedialnego. Programy, które są dostępne to przeglądarka internetowa, organizer oraz liczne funkcje biurowe, które niewątpliwie przydadzą się ludziom biznesu będącym w ciągłym ruchu. Firma Samsung wprowadzając ten model na rynek udowodniła, że opinie tego typu użytkowników są dla niej kluczowe.