Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P850

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  

Opis

P850 lub SGH-P850 to oznaczenie modelu bardzo schludnie wyglądającego telefonu z klapką (clamshell) firmy Samsung wprowadzonego do sprzedaży bezpośredniej w 1 kwartale 2005 roku. Od tego czasu minęło ładnych parę lat, ale model ten wciąż znajduje uznanie wśród użytkowników ceniących prostotę w połączeniu z lekkością i elegancją.

Producent kolejny raz udowodnił, że jest w stanie zmieścić wiele ciekawych funkcji i dodatków w bardzo niewielkim i lekkim urządzeniu o rozmiarach 96 mm (wysokość) x 48 mm (szerokość) x 26 mm (grubość) ważącym zaledwie 95 gram. Wyświetlacz mimo niewielkich rozmiarów telefonu jest dość duży. Cechuje się on wysokim poziomem ostrości, kontrastu i głębią kolorów. Pozwala na wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Ponadto posiada on aparat cyfrowy z matrycą 3 MP i lampą błyskową (flash) umożliwiający osiągnięcie w zdjęciach rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Umożliwia on również nagrywanie filmów w formacie MPEG-4.

Podstawowe funkcje i udogodnienia dostępne w tym modelu to: słownik T9, port USB, IrDA, budzik, gry, zegar, GPRS, organizer, Java, odtwarzacz MP3/AAC/MPEG4 oraz wyjście Tv-Out, za pomocą którego możemy przeglądać zawartość menu, zdjęcia oraz nagrane telefonem filmy na dużym ekranie telewizora. Funkcje te oraz inne możliwości, o których nie wspomniałem sprawiają, że Samsung P850 jest doskonałym wyborem nawet dla bardzo wymagających użytkowników.