Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P730

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-P730 znany również pod skrótową nazwą P730 to elegancki i nowocześnie wyglądający telefon dostępny na rynku od 2004 roku. Jest to telefon z klapką, ale swoboda jej otwierania sprawia, że wygląda on jak kamera cyfrowa. Rozmiar tego modelu to 94 x 45 x 24 i waga 123 gram sprawia, że model ten jest bardzo lekki i poręczny, a funkcje, w które wyposażył go producent czynią z niego profesjonalne narzędzie multimedialne zbierające głownie pozytywne opinie. Model ten posiada dwa wyświetlacze. Główny pracuje w rozdzielczości 176 na 220 pikseli, wykonany jest w technologii TFT i wyświetla 262 tysiące kolorów.

Zewnętrzny natomiast wykonany został przy użyciu technologii OLED, ma rozdzielczość 96 na 64 piksele i wyświetla 2 tysiące kolorów. Ponadto model ten został wyposażony w liczne ciekawe funkcje i dodatki. Jednym z nich jest cyfrowa kamera z matrycą 1,3 megapiksela. Pozwala ona nie tylko robić zdjęcia, ale również nagrywać filmy. Wbudowana pamięć telefonu pozwala na nagranie do 100 minut filmu w rozdzielczości 320 x 240. Model ten został również wyposażony w nowocześnie wyglądające motywy i aplikacje.

Fabrycznie dostępny jest klient poczty, organizer, kalendarz, kalkulator oraz gry Java 2 Me. We wbudowanej pamięci o rozmiarze 64 MB zmieści się ich sporo, a jeśli nie będzie ona wystarczająca istnieje możliwość rozszerzenia poprzez gniazdo kart MMC (Multi Media Card).