Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P520 Armani

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Model SGH-P520 zwany również pod nazwą P520 Armani to doskonały telefon łączony w sobie elegancję i funkcjonalność, który zbiera pozytywne opinie wśród użytkowników doceniających tego typu połączenia. Model ten ma rozmiar 88 x 54 x 8,9 mm, waży 102 gramy i jak na tak lekki i poręczny model jest niebywale funkcjonalny. Dodatki, w jakie został wyposażony P520 to między innymi obsługa sieci bezprzewodowych WiFi oraz znany już z poprzednich modeli firmy Samsung UMA. Użytkownicy nie uświadczą w tym modelu standardowej klawiatury, gdyż wszystkie jej funkcje zostały przeniesione na ekran dotykowy.

Ekran, o którym mowa, typu QVGA o przekątnej 2,6 cala wykonany został w technologii TFT, obsługuje rozdzielczość 240 x 320 pikseli i doskonale nadaje się do współpracy z aparatem o matrycy 3 megapikseli, w który wyposażony został P520. Motywy i aplikacje dostępne w telefonie również wyglądają na nim świetnie i są przez to dużo łatwiejsze w obsłudze. Gdy dostępne fabrycznie programy przestaną nam wystarczać istnieje możliwość wgrania dodatkowych poprzez gniazdo kart microSD lub Bluetooth.

Można również użyć tych możliwości do wgrania do P520 części swojej kolekcji muzycznej, gdyż posiada on odtwarzacz MP3, a wsparcie A2DP umożliwia słuchanie tychże plików lub radia FM na bezprzewodowych słuchawkach Bluetooth. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się także radio FM i odtwarzacz muzyczny MP3. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest obsługa poczty e-mail oraz aplikacja pozwalająca na otwieranie dokumentów.