Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-P510 na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie tradycyjnego telefonu rozkładanego. Nic bardziej mylnego - ten model otwiera i zamyka się samoczynnie. Między innymi dzięki temu model ten już od ukazania się na rynku otrzymywał głownie pochlebne opinie. Jego niewielki rozmiar 87 x 45 x 23,5 i waga 92 gram to kolejne fakty działające na jego korzyść. Model ten posiada dwa wyświetlacze. Jeden zewnętrzny wykonany w technologii OLED oraz główny TFT o rozdzielczości 120 x 160 pikseli obsługujący 65 tysięcy kolorów.

P510 obsługuje trzy zakresy sieci GSM - 900, 1800, i 1900, dzięki czemu można z nim podróżować po całym świecie nie tracąc łączności z siecią. Model ten jest w stanie zmieścić aż 1000 kontaktów w książce adresowej, co w zupełności wystarczy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Motywy w formie logo można uzupełniać o własne, a aplikacje, w które wyposażony został P510 są bardzo ciekawe i funkcjonalne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Standardowe funkcje, jak wysyłanie danych i faksów, cyfrowa kamera, czy możliwość wgrywania własnych dzwonków są już na porządku dziennym. Nie mogło ich zabraknąć również w tym modelu. Dzwonki, które obsługuje 510 mogą mieć aż 64 kanałów polifonii, co sprawia, że brzmią bardzo dobrze. Bateria o pojemności 740 mAh pozwala na 3 godziny rozmów i 150 godzin w trybie czuwania.