Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

SGH-P400 to telefon, który na rynek komercyjny trafił w 2002 roku. Już od pojawienia się w sprzedaży użytkownicy wyrażali na jego temat pozytywne opinie. Ten stylowy srebrny telefon z klapką o rozmiarach 90 x 47 x 23 ważący 105 gram posiada wyświetlacz 128 x 160 pikseli oraz cyfrowy aparat fotograficzny z funkcją nagrywania filmów. Jest to model typu triband. Oznacza to, iż obsługuje on wszystkie trzy najpopularniejsze zakresy częstotliwości technologii GSM 900, 1800 oraz 1900 nie sprawiając żadnych kłopotów w łączeniu się z sieciami telefonii komórkowej bez względu na położenie geograficzne użytkownika.

Model ten posiada liczne dodatki. Jednym z nich jest możliwość obrócenia aparatu o 360 stopni, co pozwala uniknąć niepotrzebnej gimnastyki w najbardziej ekstremalnych przypadkach fotografowania, czy kręcenia filmu. Umożliwia to ponadto obrócenie wyświetlacza tak, by był on zawsze widoczny. W znacznym stopniu ułatwia to korzystanie z telefonu, gdyż użytkownik bez konieczności rozkładania telefonu może zobaczyć kto dzwoni, lub kto wysłał wiadomość.

Niestety w modelu tym nie są dostępne motywy, ale aplikacje, w które wyposażony został P400 są bardzo przydatne. Posiada on kalendarz, kalkulator, budzik oraz klienta poczty, który dzięki obsłudze technologii GPRS pozwala swobodnie odbierać i wysyłać pocztę. Bateria, w którą firma Samsung wyposażyła ten model ma pojemność 620 mAh, co pozwala na 8 godzin rozmów i aż 180 godzin w trybie spoczynku.