Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-P310 to następca modelu P300 i podobnie jak on jest kompaktowym i charakterystycznie wyglądającym telefonem, który rozmiarem przypomina kartę kredytową. Jego rozmiar 86 x 54 x 8,5 mm (minimalnie różniący go od poprzednika) sprawia, iż otrzymuje on pochlebne opinie od użytkowników ceniących sobie niewielkie, acz funkcjonalne rozwiązania. Większy niż w przypadku poprzednika wyświetlacz o rozmiarze 240 x 176 pikseli nie powala, ale technologia TFT, w której został wykonany pozwalająca na wyświetlenie 262 tysięcy kolorów sprawia, iż obraz jest wyraźny i czytelny.

P310 wyposażony został w aparat cyfrowy z matrycą 2 megapikseli (większą niż P300) z lampą błyskową i poczwórnym cyfrowym zoomem pozwalający na robienie zdjęć w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli oraz ciekawe i co najważniejsze bardzo funkcjonalne dodatki. Ważnym elementem są tryby fotografowania: sekwencyjny, mozaikowy, samowyzwalacz oraz tryb nocny, które zmieniają fotografowanie za pomocą P310 w niezapomniane doświadczenie. Dostępne tryby sekwencyjnego, mozaikowego, z samowyzwalaczem, a nawet nocnego fotografowania oraz dodatkowe efekty, sprawiają, że możemy przekształcić nasze zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki.

Aparat umożliwia ponadto nagrywanie wideo w formacie MPEG4 (H.263) przy rozdzielczości 352x288. Motywy i aplikacje, w które wyposażony został P310 jeszcze bardziej poprawiają towarzyszące użytkowaniu tego modelu odczucia. Organizer, kalendarz, kalkulator czy budzik to narzędzia, które są niezbędne współczesnym użytkownikom. Ponadto model ten wyposażony został w obsługę Bluetooth z A2DP pozwalający na łączność z bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi, czy drukarkami w celu drukowania zdjęć.