Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 220 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung P300 to kompaktowy i charakterystycznie wyglądający telefon, który rozmiarem przypomina kartę kredytową. Jego rozmiar 86 x 54 x 8,9 mm i waga 81 g sprawia, że otrzymuje on pochlebne opinie od użytkowników ceniących sobie niewielkie, acz funkcjonalne rozwiązania. Jego obudowa jest solidna, gdyż do jej wyprodukowania użyto stali nierdzewnej. Rozmiar wyświetlacza 220 x 176 pikseli wprawdzie nie powala, ale technologia TFT, w której został wykonany pozwalająca na wyświetlenie 262 tysięcy kolorów sprawia, że obraz jest wyraźny i czytelny.

P300 wyposażony został w aparat cyfrowy z matrycą 1,3 megapiksela posiadający lampę błyskową i poczwórny cyfrowy zoom pozwalający na robienie zdjęć w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli oraz ciekawe i co najważniejsze bardzo funkcjonalne dodatki. Ważnym elementem są tryby fotografowania: sekwencyjny, mozaikowy, samowyzwalacz oraz tryb nocny, które zmieniają fotografowanie za pomocą P300 w niezapomniane doświadczenie. Dzięki dostępnym trybom zmienimy nasze zdjęcia w dzieła sztuki.

Aparat umożliwia ponadto nagrywanie wideo w formacie MPEG4 (H.263) przy rozdzielczości 352x288. Motywy i aplikacje, w które wyposażony został P300 jeszcze bardziej poprawiają towarzyszące użytkowaniu tego modelu pozytywne odczucia. Organizer, kalendarz, kalkulator czy budzik to narzędzia, które są niezbędne współczesnym użytkownikom telefonów komórkowych. Wszystkie z nich i wiele więcej P300 ma w sobie, dzięki czemu można śmiało nazwać go funkcjonalnym urządzeniem multimedialnym.