Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P260

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

P260 zwany również SGH-260 to kolejny model z mechanizmem przesuwnym, który wyszedł spod młotka fabryki firmy Samsung w lipcu 2007. Nie należy on ani do najmniejszych (101 mm x 50 mm x 17 mm), ani do najlżejszych (waży 119 gram) modeli, ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest solidny, dobrze leży w dłoni i jest bardzo funkcjonalnym modelem.

Mocną stroną tego modelu jest tzw. Triband, czyli obsługa wszystkich trzech najpopularniejszych częstotliwości standardu GSM (900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz). Gwarantuje to, że bez względu na położenie geograficzne użytkownicy będą mogli nieprzerwanie korzystać z telefonu. Przydaje się to na wakacjach, czy w podróży służbowej, gdzie kontakt ze znajomymi i współpracownikami jest szczególnie ważny. Wykonany w znanej z wielu poprzednich modeli Samsunga technologii TFT wyświetlacz idealnie współgra z telefonem i jego funkcjami zarówno pod względem rozdzielczości (240 x 320 pikseli), jak i ilości obsługiwanych kolorów (256 tysięcy). Bardzo przejrzyście wygląda na nim menu, co znacznie usprawnia użytkowanie i gwarantuje wysoki poziom ergonomii.

Dobrze prezentują się również zdjęcia wykonane przy użyciu wbudowanego aparatu. Aparat ten cechuje matryca o średnicy 2 megapikseli , pozwalająca na robienie zdjęć w rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli. Ponadto istnieje możliwość rejestrowania filmów w formacie MPEG-4, który gwarantuje niski rozmiar przy doskonałej jakości nagrań.