Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P207

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung P207 to telefon rozkładany (typu clamshell) wprowadzony do sprzedaży w roku 2005. Mimo lat, które upłynęły od wypłynięcia tego modelu na szerokie wody jego funkcję z pewnością wystarczą mniej wymagającym użytkownikom i nawet w dzisiejszych czasach znajdzie on nie jednego amatora.

Model ten, jak na ilość funkcji, w które został wyposażony jest stosunkowo niewielki. Jego wymiary to: 48 mm szerokości, 117 mm wysokości, 9 mm grubości przy wadze 76 gram. Wyświetlacz mimo niewielkich rozmiarów telefonu jest dość duży. Cechuje się on niebywałą ostrością, kontrastem i głębią kolorów. Pozwala na wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Nie mogło zabraknąć w nim podstawowych funkcji, w które wyposażony jest już praktycznie każdy telefon nowej generacji. Mowa tutaj o możliwości pisania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS oraz wysyłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail. Gwarantuje to, że bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy będziemy mogli uzyskać kontakt ze znajomymi, czy rodziną (oczywiście jeśli ich telefon wspiera te technologie).

Aplikacje, w które wyposażony został ten model to: kalkulator, konwerter walut, budzik, organizer, dyktafon, odtwarzacz MP3. Litowo-jonowy akumulator dostępny w zestawie doskonale spełnia swoje zadanie i według danych producenta pozwala na 250 godzin w trybie stand-by i 3 godziny rozmów.