Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-P200 jest pierwszym dostępnym na rynku modelem obsługującym standard UMA (Unlicensed Mobile Access) przez co zyskał wielu zwolenników wyrażających o nim pozytywne opinie. UMA to to technologia integrująca łączność stacjonarną i mobilną, pozwalająca płynnie przełączać telefon z sieci komórkowych do stacjonarnych IP (hot spot) i vice versa. Używając P200 możemy bez problemów zmieniać sieci komórkowe w standardach GSM, GPRS, EDGE na bezprzewodowe sieci LAN (WiFi) bez zerwania połączenia choćby na ułamek sekundy. Model P200 cechuje się eleganckim wyglądem.

Czarna, stylowa obudowa posiada srebrne dodatki i wykończenia dodające uroku. Jest to model rozsuwany o rozmiarach 95 x 44 x 22,5 i wadze 95g. Rozsuwany charakter tego modelu pozwolił na wyposażenie go w stosunkowo duży wyświetlacz wykonany w technologii TFT o rozdzielczości 176 x 220 pikseli obsługujący 262 tysiące kolorów. Na tak dużym ekranie doskonale prezentują się motywy i aplikacje, w które został wyposażony ten telefon, a zdjęcia wykonane przy pomocy aparatu oraz filmy nim nagrane wyglądają czysto i przejrzyście.

Wśród funkcji multimedialnych nie mogło zabraknąć możliwości wysyłania wiadomości MMS oraz odtwarzacza multimedialnego umożliwiającego odtwarzanie najpopularniejszych formatów plików muzycznych - MP3, AAC, ACC+ oraz Midi. Do łączności model ten wykorzystuje USB oraz wspomniane wcześniej WiFi w standardzie 802.11 b/g, które pozwala oszczędzić na rachunkach za przesył danych zawsze wtedy, gdy w zasięgu mamy sieci bezprzewodowe.