Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung P100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Firma Samsung w 2003 roku wprowadziła do sprzedaży telefon typu clamshell łączący w sobie lekkość i funkcjonalność. Od samego ukazania się na rynku kobiety wyrażały o nim pozytywne opinie. Model ten obsługuje trzy zakresy (tri-band) częstotliwości sieci GSM (800, 1800 i 1900) oraz wyposażony został w cyfrową kamerę. Model ten posiada dwa ekrany. Zewnętrzny, na którym wyświetlona jest godzina, informacje o nieodebranych połączeniach oraz otrzymanych wiadomościach jest ekranem monochromatycznym w rozdzielczości 96 x 64 pikseli.

Główny wyświetlacz natomiast jest w stanie wyświetlić 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128x160 pikseli i na nim oglądać możemy menu, funkcje oraz dodatki, w które wyposażony został P100. Kamera, o której wspomniałem wcześniej może być obrócona o 180 stopni. Dzięki temu każdy użytkownik może zrobić sobie zdjęcie portretowe i wysłać znajomym na przykład jako załącznik do wiadomości MMS. Motywy i aplikacje, w które wyposażony został P100 są bardzo ciekawe i użyteczne.

Dla użytkowników ceniących sobie dobrą organizację dostępny jest kalendarz, budzik oraz organizer, a dla tych, którym zależy na dobrej zabawie dostępne są 3 gry (z możliwością wgrania dodatkowych). Wbudowana kamera obsługuje rozdzielczość 352 x 288 pikseli, książka adresowa mieści do 500 kontaktów, a bateria wykonana w technologii litowo-jonowej o pojemności 780 mAh pozwala na 4 godziny rozmów i 120 godzin w trybie spoczynku.