Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung N620

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-N620 to telefon, który na rynku pojawił się w 2002 roku i wyglądem bardzo przypomina Samsunga SGH-N500. Główną różnicą pomiędzy tymi modelami jest zastąpienie joysticka poprzez 2 klawisze kierunkowe (góra, dół) oraz dodatek w postaci świecącej w 6 kolorach diody informacyjnej. N620 to zgrabny i estetycznie wyglądający telefon o stosunkowo niewielkich rozmiarach, a jego funkcjonalność sprawia, że opinie na jego temat są głównie pozytywne. Model ten waży 83 gram przy rozmiarach 100 x 43 x 20 mm i posiada duży i wyraźny ekran niebieskiego koloru o rozmiarze 128 x 64 pikseli.

N620 posiada liczne ciekawe funkcje i dodatki. Istnieje możliwość ustawienia wygaszacza ekranu, grania w gry (fabrycznie jest dostępne aż 11), a jeśli dzwonki dostępne fabrycznie nam nie wystarczą możemy skomponować własne wykorzystując aplikację kompozytora melodyjek. N620 pozwala na wysyłanie danych i faksów jak również między innymi obrazków. Otrzymane obrazki wykorzystane mogą zostać jako pewnego rodzaju motywy i służyć personalizacji wyglądu wewnętrznego telefonu. Aby usprawnić pisanie wiadomości tekstowych Samsung wyposażył ten model w słownik T9, który jednym użytkownikom może wydawać się pomocny, a innym przysporzyć wiele trudu i frustracji.

Aplikacje, w które wyposażony został N620 znacząco poszerzają jego funkcjonalność. Kalkulator umożliwia wykonywanie podstawowych obliczeń, dzięki kalendarzowi możemy zaplanować ważne sprawy, a budzi sprawi, że nigdy nie spóźnimy się do pracy, czy na przykład na uczelnię. Bateria, w którą wyposażony został ten model ma pojemność 770 mAh i wystarcza na 4 godzin rozmów i 130 godzin w trybie gotowości.