Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung N600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung N600 jest telefonem dość wiekowym, gdyż został wyprodukowany w 4 kwartale 2003 roku. Jest to model stworzony z myślą o reprezentantkach płci pięknej, które cenią styl i delikatność rozwiązań mobilnych idące w parze z niezbędną funkcjonalnością.

Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego niewielki rozmiar, dzięki któremu bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce, czy kieszenie płaszcza. Jego wymiary to: wysokość - 93 mm, szerokość - 48 mm, grubość - 25 mm, waga - 110 gram. W modelu tym komunikacja z innymi użytkownikami telefonów komórkowych jest bardzo prosta. Możemy pisać wiadomości tekstowe SMS, graficzne EMS, wysyłać zdjęcia, tekst i dźwięki w formie wiadomości multimedialnych MMS. Dzięki wsparciu słownika T9 nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy pisania na klawiaturze telefonu nie będą zawiedzeni.

Słabą stroną tego modelu jest brak tzw. Triband, czyli obsługi wszystkich trzech najpopularniejszych częstotliwości standardu GSM (obsługuje on 900 MHz, 1800 MHz, lecz nie obsługuje standardu 1900 MHz). Sprawia to, że w tych miejscach na kuli ziemskiej, gdzie właśnie standard 1900 jest najbardziej popularny nie będzie możliwe korzystanie z tegoż aparatu. N600 posiada podstawowe funkcje, takie jak: kalkulator, kalendarz, budzik, zegar, wap 2.0, notatki głosowe, gry, a bateria, w którą został wyposażony pozwala na ponad 2 godziny rozmów i 110 godzin w trybie czuwania.