Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung N500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-N500 to telefon, który na rynku pojawił się w 2002 roku. Jest to zgrabny i estetycznie wyglądający telefon o stosunkowo niewielkich rozmiarach, a funkcjonalność jaką oferuje sprawia, że opinie na jego temat są głównie pozytywne. Model ten waży 95 gram przy rozmiarach 110 x 46 x 23 mm i posiada duży i wyraźny ekran niebieskiego koloru o rozmiarze 128 x 64 pikseli.  Poruszanie się po menu bardzo ułatwia zgrabny joystick, znany już z poprzednich modeli telefonów wyprodukowanych przez firmę Samsung. N500 posiada liczne ciekawe funkcje i dodatki. Istnieje możliwość ustawienia wygaszacza ekranu, grania w gry (fabrycznie jest dostępne aż 11), a jeśli dzwonki dostępne fabrycznie nam nie wystarczą możemy skomponować własne wykorzystując aplikację kompozytora melodyjek.

N500 pozwala na wysyłanie danych i faksów oraz między innymi obrazków. Otrzymane obrazki wykorzystane mogą zostać jako pewnego rodzaju motywy i służyć personalizacji wyglądu wewnętrznego telefonu. Aby usprawnić pisanie wiadomości tekstowych Samsung wyposażył ten model w słownik T9, który jednym użytkownikom może wydawać się pomocny, a innym przysporzyć wiele trudu i frustracji. Aplikacje, w które wyposażony został N500 znacząco poszerzają jego funkcjonalność.

Kalkulator umożliwia wykonywanie podstawowych obliczeń, dzięki kalendarzowi możemy zaplanować ważne sprawy, a budzik sprawi, że nigdy nie spóźnimy się do pracy, czy na przykład na uczelnię. Bateria, w którą wyposażony został ten model ma pojemność 900 mAh i wystarcza na 5 godzin rozmów i 150 godzin w trybie gotowości.