Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung N400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH-N400 znany pod skrótową nazwą N400 to wczesny model telefonu z klapką, który został wprowadzony na rynek w roku 2001 i od samego ukazania się w sprzedaży zbierał pochlebne opinie. Model ten jest stosunkowo lekki i niewielki. Waży on 80 gram i mierzy 110 x 45 x 17 milimetrów. Mimo swoich niewielkich rozmiarów posiada on stosunkowo duży wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Ciekawym pomysłem są dodatki, w które wyposażony jest ten model. Gdy odchylimy klapkę klawiatury nastąpi rozjaśnienie ekranu i podświetlenie klawiatury na niebiesko, a po chwili z obudowy wysunie się sterowana elektroniką antena.

N400 posiada ciekawe funkcje, dzięki którym jest bardzo funkcjonalny. Możemy nagrać dźwięk przy pomocy cyfrowego dyktafonu, wybierać numery przy pomocy głosu oraz rozmawiać w trybie głośno-mówiącym. Tego typu funkcje to nie koniec niespodzianek. Na N400 wprawdzie nie są dostępne motywy, ale aplikacje, które zostały wgrane fabrycznie do pamięci tego telefonu czynią go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Są to między innymi kalendarz, kalkulator i budzik.

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystywany do poruszania się po funkcjach menu niewielki joystick, który jest bardzo ergonomiczny i sprawia, że używanie tego modelu jest bardzo przyjemne. Bateria typu NiMH o pojemności 750 mAh w zupełności wystarcza na 120 godzin w trybie czuwania oraz 3 godziny ciągłych rozmów.