Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung N300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH-N300 często skrótowo nazywany N300 to telefon, który do sprzedaży trafił w 2001 roku. Jest to model ze stosunkowo dużym wyświetlaczem wyposażony w ochronną klapkę zakrywającą klawiaturę numeryczną. Opinie na jego temat w czasach jego świetności były głównie pozytywne, a wszystko to za sprawą niewielkich rozmiarów i bardzo dużego wachlarza możliwości (jak na czasy, w których był nowością).

M300 waży 85 gram i ma rozmiar 112 x 42 x 19 mm i wyposażony został w ekran mono o rozmiarach 128 x 128 pikseli. Na wyświetlaczu tym dość ciekawie prezentują się motywy (w formie obrazków logo) i aplikacje, w które został on wyposażony. Istnienie możliwość nagrania ważnych dla użytkownika wiadomości głosowych w pamięci telefonu oraz wspomagania zarządzania czasem przy użyciu organizera. Istnieje również możliwość wgrywania melodyjek. M300 posiada też dość standardowe (na dzień dzisiejszy ), acz będące pewnego rodzaju innowacją w czasach, w których wszedł na rynek dodatki, jak budzik, czy możliwość wysyłania danych i faksów.

Ciekawym pomysłem, który zapewne pomógł nie jednej osobie żyjącej w biegu są szablony SMS, dzięki którym można zapisywać standardowe i często wysyłane części wiadomości, by w razie potrzeby dopisać tylko fragment lub minimalnie je zmienić. N300 wyposażony został w litowo-jonową baterię, która wystarcza na 2,5 godziny rozmów oraz 118 w trybie spoczynku, co pozytywnie wpłynęło na opinie na jego temat.