Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung N100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung N100 to telefon na każdą kieszeń. Nie chodzi tu tylko o cenę, ale również o rozmiar. Jego wymiary - 105 x 42 x 17 mm przy wadze 87 g nie przeszkodziły producentowi by wyposażyć go we wszystkie potrzebne funkcje i dodatki. Obsługuje on wybieranie głosowe, wysyłanie danych i faksów, a bateria litowo-jonowa o pojemności 900 mAh według danych producenta wystarcza na 2,5 godziny rozmów i 300 godzin w trybie gotowości.

W N100 nie ma miejsca na nowe motywy, jedyne w co możemy wyposażyć ten aparat to melodyjki monofoniczne i bardzo nieskomplikowane grafiki. Wynika to z tego, iż jest to model z roku 2000, a w tych czasach telefony nie miały tak rozwiniętych funkcji, jak obecnie. Mimo braku kolorowego wyświetlacza loga i grafiki dość ciekawie prezentują się na wbudowanym ekranie o wymiarach 128 x 64px. Ponadto do pamięci N100 fabrycznie wgrano 11 gier i wyposażony został w ciekawe aplikacje powiększające jego funkcjonalność.

Niektóre z nich to: organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, przeglądarka WAP oraz cyfrowy dyktafon. Szeroki wachlarz funkcjonalności, w jaki model ten został wyposażony powoduje, iż mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów i dość archaicznego wyświetlacza wciąż zdarzają się użytkownicy, którym łezka kręci się w oku gdy wspominają ten właśnie model i wyrażają na jego temat pozytywne opinie.