Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M8910 Pixon12

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Samsung M8910 Pixon12 to telefon wprowadzony na rynek w roku 2009, który wyglądem przypomina iPhone'a. Producent chwali się, iż jest to pierwszy telefon, który można w stu procentach kontrolować dotykiem wyposażony w aparat z matrycą 12 megapikseli.

Ekran w tym modelu jest bardzo duży, gdyż ma aż 3,1 cala, obsługuje 16 milionów i wyprodukowany jest przy użyciu technologii AMOLED z kontrastem 10 000:1. Ponadto telefon ten pozwala na obsługę sieci GSM/HSPA i Wi-Fi. Szerokątny obiektyw w aparacie mierzy 28mm, posiada ksenonową lampę błyskową oraz ciekawe funkcje wspomagające robienie i obróbkę zdjęć.: Touch Auto-Focus (dzięki temu użytkownik może wskazać na podglądzie, w której części ekranu aparat ma skupić ostrość), wykrywanie twarzy, wykrywanie uśmiechu, wykrywanie mrugnięć okiem, Smart Auto (dostosowanie ustawień do warunków otoczenia) i wiele innych.

12 MPix Pixon12 pozwala również nagrywać filmy wideo z rozdzielczością 720 x 480 pikseli, prędkością 30fps, a jeśli pamięć wewnętrzna o rozmiarze 150MB zostanie zapełniona można bez problemu rozszerzyć jej rozmiar aż do 16GB dzięki wbudowanemu gniazdu kart microSD. Telefon umożliwia bezpośrednie wysyłanie zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem do większości liczących się serwisów społecznościowych i nie tylko dzięki funkcji Share Pix. Serwisy obsługiwane przez tą funkcję to m.in: Facebook, Picasa, Flickr, MySpace, Photobucket czy Friendster.