Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M8800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung M8800 Pixon to niewielki, nowocześnie wyglądający zgrabny telefon z ekranem dotykowym, który od ukazania się na rynku w 2008 roku zbiera głównie pozytywne opinie. Wszystko to za sprawą niewielkiego rozmiaru 107.9 x 54.6 x 14.9 mm przy wadze 121g połączonego z niebywałą funkcjonalnością. Ekran dotykowy (touchscreen) obsługuje 262 tysiące kolorów, dzięki czemu zdjęcia zrobione wbudowanym aparatem cyfrowym z matrycą 8 megapikseli wyglądają jeszcze lepiej. Doskonale wyglądają też na nim bogate w kolory motywy i aplikacje.

Aparat daje możliwość robienia zdjęć w rozdzielczości 3344 x 2392 i posiada funkcje i dodatki pozwalające zastąpić nim tradycyjną cyfrówkę. Niektóre z nich to 16 krotne cyfrowe przybliżenie, automatyczne dostrajanie, krótki czas naświetlania, rozpoznawanie twarzy oraz znany z poprzednich modeli geo-tagging umożliwiający oznakowanie zdjęć przy pomocy współrzędnych geograficznych. Posługiwanie się telefonem ułatwia klawiatura QWERTY oraz Bluetooth v2.0 z obsługą A2DP, dzięki któremu może on zostać podłączony do urządzeń peryferyjnych (np. drukarki).

Ponadto Pixon wyposażony został w port MicroUSB V2.0 oraz wyjście TV, poprzez które możemy podłączyć go do telewizora by cieszyć się jego zawartością na dużym ekranie. Szybką łączność zagwarantowana jest przez wsparcie dla HSDPA o przepustowości 7.2 Mbps, który umożliwia pobieranie multimediów, odtwarzanie filmów z internetu oraz prowadzenie rozmów wideo i wideokonferencji. Formaty plików wideo, jakie obsługuje ten model to MPEG4, WMV, DivX, XviD w rozdzielczości do 720 x 480.