Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M7500 Emporio Armani

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung M7500 Emporio Armani to model designerski z najwyższej półki cenowej wprowadzony do sprzedaży we wrześniu 2008. Nie jest to model, na który może sobie pozwolić każdy użytkownik rozwiązań mobilnych, ale Ci, których na niego stać z pewnością nie pożałują wydanych pieniędzy. Jest to model bardzo lekki i nie chodzi tu tylko o wagę, ale również o lekkość obsługi.

Trudno uwierzyć, iż tyle funkcji zmieściło się w urządzeniu ważącym zaledwie 91 gram o rozmiarach 114,9 mm (wysokość), 47,4 mm (szerokość), 12 mm (grubość). Telefon udało się wyposażyć w znakomity wyświetlacz wykonany w technologii OLED (nowość w roku, w którym został wprowadzony - kolejny dowód na wysoką klasę tego urządzenia), który obsługuje 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli.

Warto wspomnieć również o aparacie, w który wyposażony został ten model, który jest kolejnym sygnałem o wysokiej klasie urządzenia. Posiada on matrycę 3,15 Megapiksela, funkcję autofocus oraz możliwość nagrywania wideo. Można przy jego pomocy robić zdjęcia w rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli oraz nagrywać filmy (dla mniej wymagających dostępny jest format 3GB, a użytkownicy, którym zależy na jakości mogą skorzystać z czwartej generacji standardu MPEG, która sprawia, że filmy nagrane telefonem maja wysoką jakość i zajmują stosunkowo niewiele miejsca na karcie lub w pamięci telefonu.