Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung M610 to kolejny model typu slide wprowadzony na rynek w 3 kwartale 2007. Niewiele różni się od swojego poprzednika. Wymiarowo jest od niego minimalnie grubszy (17,5 mm), o jeden milimetr węższy (45 mm) i grubszy (17,5 mm), grubość sprawia, iż więcej waży (90 gram), ale posiada więcej ciekawych funkcji.

Kolejną zmianą jest typ wyświetlacza. U poprzednika był on typu TFT, a w przypadku M610 wykorzystana została technologia CSTN. Rozdzielczość oraz ilość kolorów została jak u poprzednika - 128 x 160 pikseli w 65 tysiącach kolorów. Kolejnym podobieństwem tego modelu do swojego poprzednika jest wbudowany aparat cyfrowy. Użytkownicy już chyba przyzwyczajeni są, że bez konieczności zabierania z domu ciężkiego aparatu mogą uwiecznić na zdjęciach chwile, do których chcieliby kiedyś wrócić. Aparat wyposażony jest w matryce VGA umożliwiającą robienie zdjęć w rozdzielczości 640 x 680 i nagrywanie filmów w formacie MPEG-4. Rozmiar wbudowanej pamięci jest wystarczający do zapisywania zdjęć, czy kilku utwórów muzyczny, ale jeśli chcemy na przykład przenieść do telefonu większą kolekcję muzyki konieczne będzie rozszerzenie rozmiaru pamięci. Jest to możliwe za pośrednictwem gniazda kart microSD.

Funkcje te oraz inne możliwości, o których nie wspomniałem sprawiają, że Samsung M610 jest doskonałym wyborem nawet dla bardzo wymagających użytkowników, ale zadowoli również tych mniej wymagających za sprawą niskiej ceny.