Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung M600 to klasyczny, smukły i dobrze leżący w dłoni telefon typu slide (rozsuwany), który do sprzedaży wprowadzony został w trzecim kwartale 2007. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego niewielki rozmiar, dzięki któremu bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce, czy kieszenie płaszcza. Jego wymiary to: 92 mm (wysokość) x 46 mm (szerokość) x 15,2 mm (grubość), waży on zaledwie 79 gram. Telefon udało się wyposażyć w dobrej klasy wyświeltacz wykonany w technologii TFT, który obsługuje 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 120 x 160 pikseli.

Model ten umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami rozwiązań mobilnych na kilka sposobów. Poprzez wiadomości tekstowe SMS, multimedialne MMS oraz listy elektroniczne - email. Ponadto przy pomocy dostępnych fabrycznie aplikacji istnieje możliwość wspomagania zarządzania czasem. Niewątpliwie pomocny okaże się budzik, kaledarz, czy organizer, a dla miłośników rozrywki wbduowane gry, radio FM, czy odtwarzacz MP3.

Kolejnym atutem tego modelu jest wbudowany aparat cyfrowy. Użytkownicy już chyba przyzwyczajeni są, że bez konieczności zabierania z domu ciężkiego aparatu mogą uwiecznić na zdjęciach chwile, do których chcieliby kiedyś wrócić. Aparat umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości VGA (640 x 480) i nagrywanie filmów w formacie MPEG-4. Format ten gwarantuje wysoki poziom kompresji przy niskiej utracie jakości, co jest bardzo pożądane w przypadku urządzeń mobilnych.