Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M3510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

M3510 to telefon z serii Beat wyprodukowany przez firmę Samsung i wprowadzony do sprzedaży w 2008 roku. Cechuje go klasyczna obudowa oraz wysoka ergonomia, która osiągnięta została przez umieszczenie pomiędzy ekranem, a klawiszami szybkiego dostępu przycisków służących do kontroli odtwarzacza muzycznego. Za sprawą tego zabiegu miłośnicy ułatwień wyrażają na temat M3510 pozytywne opinie. Model ten, jak i poprzednie modele z serii Beat posiada wsparcie systemu Digital Natural Sound, automatyczny equalizer dostosowujący poziom poszczególnych tonów do głośności muzyki oraz technologię wzmacniania dźwięku ICEpower firmy Bang & Olufsen.

Ponadto M3510 posiada interfejs rozpoznawania ruchu. Dzięki niemu użytkownicy poprzez gesty mogą kontrolować funkcje związane z odtwarzaniem plików muzycznych, gry oraz inne dodatki. Jednym z nich jest dostępny w standardzie aparat cyfrowy z matrycą 2 megapikseli posiadający funkcję rejestrowania filmów w formacie MPEG4. Format ten pozwala na uzyskanie wysokiej jakości przy stosunkowo niewielkim rozmiarze. Wykonane przy pomocy aparatu zdjęcia, filmy, czy dostępne fabrycznie motywy i aplikacje są doskonale widoczne na wyświetlaczu TFT obsługującym 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320.

Jak przystało na telefon muzyczny Samsunga M3510 odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty, w tym MP3, AAC i AAC+. Muzykę można odtwarzać korzystając z wbudowanych głośników stereo lub przez słuchawki bezprzewodowe Bluetooth dzięki wsparciu technologii A2DP. W przypadku wykorzystania wbudowanej pamięci o rozmiarze 34 MB można dokonać rozszerzenia przy pomocy karty microSD.