Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M3200 Beat

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung M3200 Beat to rozsuwany telefon skierowany do wysoce umuzykalnionych użytkowników. Dzięki zastosowaniu technologii Digital Natural Sound Enhancment (DNSe) poprawiającej jakość dźwięku w formie cyfrowej w połączeniu ze wzmacniaczem firmy Bang & Olufsen wykorzystującym opatentowaną przez tę firmę technologię ICEpower nawet najbardziej wymagający audiofile wyrażają o tym modelu pochlebne opinie. Kontrola nad odtwarzaniem MP3 jest bardzo łatwa i przyjemna. Gwarantuje to wbudowany akcelerometr. Pozwala on kontrolować odtwarzacz audio przy pomocy gestów.

Aby uruchomić lub zatrzymać odtwarzacz wystarczy stuknąć palcem w telefon, by przełączyć na kolejny utwór na liście odtwarzania wystarczy nim potrząsnąć, a jeśli chcemy z jakiegoś powodu szybko wyciszyć dźwięk wystarczy położyć M3200 wyświetlaczem do dołu. Funkcja ta poza odtwarzaczem MP3 pozwala kontrolować inne dodatki, w które wyposażony został ten model (np. aparat oraz gry).

Model ten bez problemu działa w każdym miejscu świata dzięki wsparciu czterech zakresów sieci GSM (850, 900, 1800 i 1900 MHz). Duży i wyraźny kolorowy ekran o przekątnej 2 cale obsługuje motywy i aplikacje korzystające z 262 tysięcy kolorów w rozdzielczości 320 x 240, jak również wykonane aparatem zdjęcia lub filmy w formacie MPEG4. Jeśli w M3200 zabraknie miejsca na muzykę, zdjęcia, czy nagrania wideo rozmiar pamięci w każdej chwili można poszerzyć aż do rozmiaru 8GB wykorzystując do tego celu gniazdo kart microSD.