Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung M310 jest stylowym funkcjonalnym telefonem z klapką (clamshell) dostępnym na rynku urządzeń mobilnych od maja 2008. Cechuje go nietuzinkowy wygląd, smukłe linie obudowy oraz niewielkie rozmiary i lekkość. Nie chodzi tu tylko o wagę, ale również lekkość obsługi.

Trudno uwierzyć, iż tyle funkcji zmieściło się w urządzeniu ważącego zaledwie 86,5 grama o rozmiarach 87 mm (wysokość), 45 mm (szerokość), 20 mm (grubość). Wybrane funkcje, w które wyposażony został ten model to: możliwość wysyłania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS oraz korzystanie z poczty elektronicznej email. Ponadto w wyposażeniu są aplikacje pomagające w organizacji czasu, jak budzik, kalendarz, czy organizer oraz dla miłośników rozrywki: gry, radio oraz odtwarzacz MP3.

Aparat cyfrowy w wyposażeniu tego modelu niestety nie powala jakością. Posiada on matrycę 0,3 megapikseli, co umożliwia jedynie robienie zdjęć w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli). Nie ma jednak tego złego, gdyż dzięki temu więcej zdjęć zmieści się w pamięci M310. Rozmiar wbudowanej pamięci jest wystarczający do zapisywania zdjęć, czy kilku utwórów muzyczny, ale jeśli chcemy na przykład przenieść do telefonu większą kolekcję muzyki konieczne będzie rozszerzenie rozmiaru pamięci. Jest to możliwe za pośrednictwem gniazda kart microSD. Nie jest to może model z najwyższej półki, ale dla mniej wymagających użytkowników z pewnością wystarczający.