Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

SGH-M300 jest następcą modelu SGH-E700 wyprodukowanego przez firmę Samsung, który wyprzedza swojego poprzednika poprzez bardziej przychylne opinie użytkowników. Jego stosunkowo niewielki rozmiar 80 x 40 x 16.7 mm i 63 gram wagi nie przeszkodziły w wyposażeniu go w większość przydatnych funkcji. Opinie na jego temat są podzielone, ale nie wynika to z jego wad, czy braków technologicznych lub funkcjonalnych. Powodem jest jego konstrukcja.

Modele zamykane klapką nie mają zbyt wielu zwolenników, zwłaszcza wśród mężczyzn. M300 wyposażony został w ekran wykonany w technologii TFT, którego rozmiar to 1,67. Działa on w rozdzielczości 128 x 160 i umożliwia oglądanie obrazu w 65 tysiącach kolorów.  Posiada on wbudowany aparat cyfrowy VGA umożliwiający robienie zdjęć o rozdzielczości 640 x 480, który dzięki przemyślanemu umieszczeniu obiektywu może być używany bez konieczności otwierania klapki. Aparat posiada ciekawe dodatki, jak na przykład poczwórne cyfrowe przybliżenie oraz funkcje związane z edycją zdjęć.

Zdjęcia zrobione aparatem możemy zamienić w negatyw, zastosować efekt sepia lub szkic ołówkowy. Istnieje również możliwość umieszczenia zdjęcia w jednej z udostępnionych przez producenta ramek (photo frame), aby urozmaicić jego wygląd. Menu od strony wizualnej można natomiast odświeżyć wgrywając nowe motywy, a aplikacje, które są dostępne fabrycznie pozwalają między innymi zaplanować dzień, czy zapamiętać ważne dla użytkownika sprawy.