Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M2510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung M2510 to stylowy i niebywale funkcjonalny telefon typu slide wprowadzony do sprzedaży w czerwcu 2009 roku. Zaskakujący jest fakt, iż producentowi udało się wyposażyć w bardzo wiele ciekawych i przydatnych w życiu codziennym funkcji w model tak niewielkich rozmiarów (99.5 x 46.5 x 15.7 mm ), ważący zaledwie 90,5 grama.

Firma Samsung kolejny raz stawia poprzeczkę wysoko. Dzięki wsparciu wiadomości tekstowych SMS z bardzo pomocnym słownikiem T9, wiadomości multimedialnych MMS oraz poczty elektronicznej bez problemu skomunikujemy się ze znajomymi i rodziną. Ponadto aplikacje, jak budzik, kalendarz, czy organizer pozwolą nam dobrze zaplanować każdy dzień. Wyposażono go w duży, cechujący się niebywałą ostrością i głębią kolorów ekran wyprodukowany przy zastosowaniu technologii TFT o przekątnej 2,2 cala. Pozwala on na wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Model ten posiada wbudowany aparat, dzięki któremu użytkownicy będą mogli uwiecznić każdą wartą pamiętania chwilę w formie zdjęcia lub filmu. Dzięki matrycy 1,3 megapiksela aparat pozwala na zrobienie zdjęć w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli. Ponadto istnieje możliwość nagrywania wideo. Filmy nagrane tym modelem, dzięki wykorzystaniu czwartej generacji kodeka MPEG mają dobrą jakość i zajmują niewiele miejsca w telefonie lub na karcie pamięci.

Dzięki baterii litowo-jonowej o pojemności 800 mAh możliwe jest 8 godzin czynnego i aż do 360 godzin biernego korzystania z tego modelu.