Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung M200 to kolejny model dla ludzi ceniących bogactwo funkcji multimedialnych idące w parze ze stylowym, nietuzinkowym opakowaniem, wyprodukowany w roku 2008.Producent kolejny raz udowodnił, że jest w stanie zmieścić wiele ciekawych funkcji i dodatków w bardzo niewielkim i lekkim urzadzeniu o rozmiarach 45,6 mm (szerokość), 107,6 mm (wysokość), 12,9 mm (grubość) i wadze 84 gram.

Nie mogło zabraknąć podstawowych funkcji, w które wyposażony jest już praktycznie każdy telefon nowej generacji. Mowa tutaj o możliwości pisania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS oraz wysyłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail. Gwarantuje to, że bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy będziemy mogli uzyskać kontakt ze znajomymi, czy rodziną (oczywiście jeśli ich telefon wspiera te technologie). Aplikacje, w które wyposażony został ten model to: kalkulator, konwerter walut, budzik, organizer, dyktafon, odtwarzacz MP3.

Wyświetlacz mimo niewielkich rozmiarów telefonu jest dość duży. Cechuje się on niebywałą ostrością, kontrastem i głębią kolorów. Pozwala na wyświetlenie 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Model ten posiada wbudowany aparat, dzięki któremu użytkownicy będą mogli uwiecznić każdą wartą pamiętania chwilę w formie zdjęcia lub filmu. Filmy nagrane tym modelem, dzięki wykorzystaniu czwartej generacji kodeka MPEG mają dobrą jakość i zajmują niewiele miejsca w telefonie lub na karcie pamięci.