Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung M150 występujący również w oznaczeniu SGH-M150 jest telefonem z podstawowymi funkcjami dla użytkowników początkujących (entry-level). Cechują go klasyczny, niezbyt wyszukany wygląd oraz ciekawe, acz dość powszechnie występujące w telefonach komórkowych funkcje i dodatki. Rozmiar tego modelu to 99 х 50 х 24 mm, a jego waga to 92 gram. Mimo dość wąskiej obudowy producentowi udało się wyposażyć M150 w kolorowy wyświetlacz wyprodukowany przy użyciu technologii TFT o przekątnej 1,77 cala.


Pozwala on na oglądanie obrazów w rozdzielczości 128 x 128 przy użyciu 65 tysięcy kolorów. Model ten wyposażony został w aparat VGA z funkcją kamery o matrycy 0,3 megapiksela. M150 ma posiada również możliwość odtwarzania plików wideo. Rozmiar pamięci wbudowanej to  20 MB, które w zupełności wystarczy na dodatkowe motywy i aplikacje, jeśli tylko te, w które telefon został wyposażony fabrycznie przestaną być wystarczające dla użytkownika. Jak już wspomniałem w temacie aplikacji nie ma zbyt dużego wyboru, ale te podstawowe jak radio FM, czy odtwarzacz plików MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA oraz RA są dostępne.

Pliki w tych formatach można odsłuchiwać poprzez słuchawki lub przez stosunkowo dobrze brzmiący wbudowany głośnik. Daje on ponadto możliwość lepszego odbioru rozmów poprzez tryb głośnomówiący. Dodatkowe atuty, które pozytywnie wpływają na opinie o tym modelu to obsługa dwóch częstotliwości GSM (900/1800 MHz), GPRS oraz poczty elektronicznej.