Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-M110 to telefon dla wymagających użytkowników, którzy pracują w ciężkich warunkach, o którym w sieci już od czasu ukazania się w 2008 krążą pozytywne opinie. Doskonale radzi sobie on z wilgocią, piaskiem, kurzem oraz wstrząsami. Testy wykazały, iż nawet z upadków na betonowe podłoże z wysokości do jednego metra wychodzi on bez szwanku. Jest to spowodowane głownie pokryciem całej obudowy gumową powłoką ochronną, która zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów. Specjalna powłoka pokrywa również wyświetlacz telefonu.

Wykonany w technologii CSTN ekran o przekątnej 1,5 cala jest dobrze chroniony przed stłuczeniem, czy zarysowaniem powierzchni. Model ten ma rozmiar 109 x 48 x 17.9 mm i waży zaledwie 95 g, co sprawia, iż jest stosunkowo niewielki i lekki. Ważnym faktem przemawiającym na korzyść tego modelu jest duża pojemność baterii - 1000 mAh gwarantująca ciągłość rozmów przez okrągłe 8 godzin. Telefon występuje w dwóch kolorach. Jeden z nich to czerń, natomiast drugi to oliwkowa zieleń. Motywy i aplikacje, w które został wyposażony ten model nie są zbyt wyszukane, ale jego przeznaczeniem jest wytrzymałość i działanie w trudnych warunkach.

 Wyposażony został on w radio FM, aparat fotograficzny VGA z lampą błyskową oraz funkcje Mobile Tracker i SOS Messaging znane już zwolennikom rozwiązań firmy Samsung. Telefon został wyposażony w ciekawe dodatki, jak przeglądarka Wap 2.0, GPRS oraz możliwość podłączenia bezprzewodowych słuchawek Bluetooth.